Akaratból jeles
Kerekes Tamás serdülő fiú kézilabda csapata csütörtökön játszotta soros bajnoki mérkőzését az országos serdülő bajnokságban.
Jelenleg a tabella negyedik helyén álló Hajdúböszörményt fogadták (Nyíregyháza az első helyen áll). A közel azonos képességű gárda szorosan menetelt egymás mellett végig a mérkőzés folyamán, az első félidőt három gólos hátránnyal zárták a nyíregyháziak. A második játékrész 18. percében új erőre kaptak a Kerekes tanítványok, fokozatosan dolgozták le a hátrányt, és az 46. percben sikerült kiegyenlíteniük elsősorban az irányító Barkó Csaba és a beálló Dolgos Bencének köszönhetően.
Kertész Attila a 49. percben a Nyíregyházának ítélt büntetőt sikeresen értékesítette, ezzel beállítva a végeredményt.

Nyíregyházi Sportcentrum II – Hajdúböszörményi TE 27-26 (10-13)

NYSC gólszerzők: Hagymási 1, Baráth 5, Barkó 8, Dolgos 7, Kertész 2, Centeri 4.