Ezúttal alulmaradtak a kosarasok
A Nyíregyházi Sportcentrum fiatal kadett kosaras csapata Szolnokon játszotta soros mérkőzését hétvégén. Tét nélkül lépett pályára a Nyíregyháza, de nem feltartott kezekkel…
A Nyíregyházi Sportcentrum fiatal kadett kosaras csapata Szolnokon játszotta soros mérkőzését hétvégén. Tét nélkül lépett pályára a Nyíregyháza, de nem feltartott kezekkel.
A mérkőzés végéig próbáltak lépést tartani a nyíregyháziak a vendéglátóikkal, de az utolsó negyed megnyerése sem volt elég ahhoz, hogy a harmadik negyedben elszenvedett hátrányt ledolgozzák.

Szolnoki Sportcentrum – Nyíregyházi Sportcentrum KA A 72-60

Nem sikerült hazai pályán a győzelem a Debrecen ellen az U20-as korosztálynak sem. Mérkőzésüket a Continental Arénában játszották szombaton, és mint ahogy azt már megszokhattuk a két szomszédos várostól, igazi rangadót láthattak mindazok, aki ellátogattak a mérkőzésre. Remekelt Vaskó, Pollák, és Farkas, de az ő teljesítményük is kevés volt a győzelemhez.

Nyíregyházi Sportcentrum KA U20 – DEAC Debrecen 70-88