Két nap alatt 17 szett
A Nyíregyházi Sportcentrum NB II-es női röplabda csapata január 21-én, Kecskeméten játszotta soros bajnoki mérkőzését, ahol a felnőttek 3:1 arányú vereséget, a juniorok viszont 3:1 arányú győzelmet szereztek…
A Nyíregyházi Sportcentrum NB II-es női röplabda csapata január 21-én, Kecskeméten játszotta soros bajnoki mérkőzését, ahol a felnőttek 3:1 arányú vereséget, a juniorok viszont 3:1 arányú győzelmet szereztek.
Másnap Balázs István tanítványai Békéscsabán folytatták a küzdelem sorozatot az Országos Serdülő Bajnokság középszakaszában. Először a házigazda Békéscsabát, majd az UTE serdülő csapatát győzték le. Óriási teljesítmény ez a nyíregyházi lányoktól, hiszen a betegségek miatt megtépázott sportcentrumos együttes, két nap alatt 17 szettet játszott.

Békéscsaba – Nyíregyházi Sportcentrum 2-3
UTE – Nyíregyháza Sportcentrum 1-3

A csapat résztvevői: Bódi Panna, Fejérvári Panna, Szabó Lili, Tamás Adél, Kujbus Fanni, Szilágyi Csenge, Papp Dorka, Szatmári Emese.