Tatán készül Helebrandt Máté
Hétfőtől egészen két hétig a Tatai Edzőtáborban készül a tavaszi versenyekre a gyalogló válogatott.  Helebrandt Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum gyaloglója…
Három hétig  Tatán edzőtáborozik a Nyíregyházi Sportcentrum gyaloglója.
Hétfőtől egészen két hétig a Tatai Edzőtáborban készül a tavaszi versenyekre a gyalogló válogatott. Helebrandt Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum gyaloglója még plusz egy hetet biztosan marad, hogy megfelelő kondícióval induljon neki a távoknak.
– Elég sokat voltam sérült a télen, nagy a lemaradásom, ezért is fontos a három hét edzőtábor. – mondta a gyalogló, aki hozzátette, hogy a napokat egy reggeli előtti erősítéssel vagy gyógytornával indítjuk a válogatottal együtt, utána következik egy hosszabb edzés, délután négy körül folytatjuk a felkészüléseket és egy rövid úszással fejezzük be napot.
A gyalogló a március 25-i dudincei versenyt még kihagyja, legközelebb április 30-án, Békéscsabán áll rajthoz a Magyarország 2017.évi Gyalogló Bajnokságán.