Nyuszifutás a stadionban
Szombaton délelőtt ismét benépesült a stadion. A Szabolcs Takarék Nyuszi-futás résztvevői kicsik és nagyok Kósa Árpád, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője köszöntője után Dajka László tájékoztatója után álltak rajthoz…
Szombaton délelőtt ismét benépesült a stadion. A Szabolcs Takarék Nyuszi-futás résztvevői kicsik és nagyok Kósa Árpád, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője köszöntője után Dajka László tájékoztatója után álltak rajthoz.
Előbb a nyuszival közösen mindenki egy bemelegítő kört futott, majd kezdődött az igazi verseny, ahol már a kis tappancsok szaporán haladtak a 400 méteres pályán, hogy célba érkezéskor a távot teljesítő gyerekek ajándékot, a felnőttek tombolát kaptak – tudtuk meg Kola János, a Szabolcs Takarék ügyvezető igazgatójától, valamint a másik támogató, a Nyíregyházi Kenyérgyár Kft. képviseletében Dusinszki József ügyvezetőtől.
Forrás:szon.hu