A Vasas kipipálva
Jól vették az első akadályt a Nyíregyházi Sportcentrum junior kosárlabdásai.
A mától egészen szombatig tartó Junior Kosárlabda Döntő első mérkőzését a csoportjukban a Vasas fiaival vívták meg Debrecenben. A végig kiélezett csatában, nagyon szoros eredmény született, 70:68-ra sikerült bezsebelniük az első győzelmet.
Végeredmény: 70:68 (21-21;19-19;20-16;10-12)
Nyíregyházi Sportcentrum: Pollák B.2, Fazekas Cs. 12, Demeter Á. 14, Kánya D., T.Bodnár B., Lakatos B., Vaskó Gy. 5, Nagy D., Bolden I. 6, Farkas S. 14, Sitku M. 2, Mokánszky M. 15.Edző: Pethő Ákos
Vasas Akadémia: Csík R. 5, Garamvölgyi D., Katona B. 21, Pálinkás A. 11, Sólyom B. 11, Bényi M. 5, Kovács B. 4, Schiller L., Bencsik B. 2, Bulyáki S. 5, Schafarek B. 4, Kelenföldi D.
Élőben is végigkövethetőek a mérkőzések: