IV. „Szépkorúak” Sporttalálkozója
Szépkorúak Nyíregyházi Sporttalálkozóját rendezik meg május 17-én, szerdán 9 órától a városi stadionban. A IV. alkalommal megrendezésre kerülő megmozdulás fővédnöke…
A IV. alkalommal megrendezésre kerülő megmozdulás fővédnöke Dr. Kovács Ferenc Nyíregyháza MJV polgármestere, az eseményt Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum közösen szervezi és bonyolítja. Ezzel kapcsolatban tartott megbeszélést a Sportcentrum szervező csapata és a nyugdíjas klubok képviselői április 27-én. A szervezők női és férfi kategóriában, 8 versenyszámban hirdettek versenyt, mint pl. 100-400 méteres futás, kislabdadobás, teke, tenisz, vagy ettől az évtől az ulti verseny.
A szervezők remélik, hogy a tavalyi rekord létszám (600 fő) újra meglesz ebben az évben is.