Ovilimpia a stadionban
Az óvodások ismét nagy létszámmal vettek részt egy újabb Nyíregyházi Sportcentrumos rendezvényen. A Városi Stadionban került megrendezésre a több mint két évtizedes múlttal rendelkező OviLIMPIA…
A Városi Stadionban került megrendezésre a több mint két évtizedes múlttal rendelkező OviLIMPIA, a legkisebbek atlétikai versenye. 21 óvodából, több mint 400 gyerek versengett május 2-án a stadion centerpályáján különböző atlétikai versenyszámokban. 60 méteres, 200 méteres síkfutás, kislabdadobás és 4X100 méteres vegyesváltó szerepelt a programban. Minden versenyszámban az első három helyezett dobogóra állhatott, de természetesen a szervezők minden gyermeket emlékéremmel jutalmazott a részvételért.
Az esemény elérte a célját, hiszen a Sportcentrum szervezőinek legfontosabb feladata minden hasonló programmal, hogy a legkisebbekbe is beleplántáják a mozgás szeretetét és megmutassák a versengés adta örömöket.