Szépkorúak népesítették be a Városi Stadiont
Fiatalokat meghazudtoló módon sorakoztak fel a Városi Stadion centerpályáján szerda reggel Nyíregyháza nyugdíjas klubjainak, civilszervezeteinek és egyénileg nevezett tagjai, hogy részt vegyenek a IV. Szépkorúak Sporttalálkozóján.
A városnak fontos, hogy az idős korúak ne veszítsék el a fizikai, szellemi és közösségi aktivitásukat, ezért is teremt direkt sportolási lehetőségeket az idősebbek számára is. Nyíregyházán a mozgásra, a sportolásra megvan az igény és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a közel 600 fő a szerdai nap folyamán. A lakosság nemtől és kortól függetlenül egyre nagyobb arányban vesz részt az ilyen és hasonló megmozdulásokon. Az esemény legfőbb célja a mozgáson túl, hogy az idősek kimozduljanak otthonról és jó társaságban töltsenek el egy kellemes napot.
Nyolc versenyszámban hirdettek győzteseket, ezt követően pedig egy finom ebéddel zárták a napot a szépkorúak.
Többi fotók megtekinthetőek ide kattintva!