Ügyeskedő gyermeknapi program a stadionban
Játékos feladatokban próbálták ki ügyességüket az óvodások, nem hagyományos módon május 24-én a Városi Stadionban. A Nyíregyházi Sportcentrum a rendezvénnyel mondott köszönetet…
A Nyíregyházi Sportcentrum a rendezvénnyel mondott köszönetet Nyíregyháza MJV óvodáinak és óvodapedagógusainak az egész éves példás együttműködéséért. A gyermeknap közeledtével egy páratlan hangulatú nappal ajándékozták meg a szervezők a kicsiket. A közel 400 fő óvodás úgy versenyzett, hogy közben önfeledten játszottak. A feladatok sorába ugrálóvárak, traumbulin, roller és kúszófolyosók beépítésével, igazi gyermekparadicsomot épített ki a Sportcentrum szervezői.
A legjobb három csapat a dobogóra állhatott, de minden gyermek emlékéremmel a nyakában és játékokkal térhetett haza.
Többi fotók megtekinthetőek ide kattintva!