Bravúros ezüst
Nem mindennapi csatákat hozott a Kaposváron rendezett Röplabda Országos Junior Bajnokság. A hatos döntőben ott volt a Nyíregyházi Sportcentrum leány röplabda csapata is…
A hatos döntőben ott volt a Nyíregyházi Sportcentrum leány röplabda csapata is, akik izgalmas és fordulatos csatákkal meneteltek egészen a végső fináléig. Az elődöntőben a Békéscsabát múlták felül a nyíregyháziak egy fordulatos mérkőzésen, majd a döntő ütközetben a Vasas Óbuda együttese ellen 3:0-ás vereséget szenvedtek, így egy bravúros ezüstéremmel zárták az országos döntőt. A csapat három játékosa is különdíjat kapott. Tóth Fruzsina a csapata legjobb játékosa lett, Kalotai Zsófiát és Villám Lillát pedig beválasztották a „Torna All Star csapat” tagjainak sorába.

Nyíregyhézi Sportcentrum – Békéscsaba 3:2 (21,-21,21,-11,16)
Vasas Óbuda – Nyíregyházi Sportcentrum 3:0 (18,16,13)

A csapat tagjai: Kalotai Zsófia, Tóth Fruzsina, Villám Lilla, Tóth Dalma, Sitku Renáta, Szerényi Gréta, Kovács Eszter, Nagy Fruzsina, Ratkos Petra, Kovács Eszter, Vass Vivien, Tóth Vanessza, Litvai Kira, Andrejkovics Alexandra.
Edző: Nagy Attila, Erdősné Balogh Erika