Kölyök Atlétika a Stadionban
A Nyíregyházi Sportcentrum újabb Kölyök Atlétika versenyt bonyolított le a 6-12 éves gyerekek számára a Magyar Atlétikai Szövetség által gondozott kiemelt programja szerint…
A Nyíregyházi Sportcentrum újabb Kölyök Atlétika versenyt bonyolított le a 6-12 éves gyerekek számára a Magyar Atlétikai Szövetség által gondozott kiemelt programja szerint.
A tavaszi szezon második állomásának a helyszíne ezúttal szabadtéren volt, a nyíregyházi Városi Stadion centerpályáján. Hat iskola részvételével zajlott a megmérettetés (nyíregyházi iskolák közül az Arany, Móricz, Szent Miklós, Petőfi, Bethlen és a kálmánházi iskola), több mint 100 gyerek részvételével. A versenyfeladatok a gyerekek koordinációs képességeire épül, úgy hogy a versenyzés közben számos élményhez jutnak.
I. helyezett Görögkatolikus Általános IskolaII. helyezett Arany János Gimn. és Általános IskolaIII. helyezett Bethlen Gábor Gimn. és Általános Iskola