Sportcentrumosok a Csapat Európa Kupán
A magyar atlétikai válogatott Tel Avivban áll rajthoz a hétvégén a Csapat Európa Bajnokságon. 12 ország vesz részt az izraeli versenyen, Magyarország mellett többek között Ausztria, Ciprus, Horvátország…
12 ország vesz részt az izraeli versenyen, Magyarország mellett többek között Ausztria, Ciprus, Horvátország és Szerbia. A magyar csapat EB küldöttség tagja három Nyíregyházi Sportcentrumos versenyző, Bakosi Péter, Kerekes László és Osváth Krisztina is versenyez a Csapat Európa Kupán.
Két tucat nyíregyházi atléta küzd meg az ifjúsági korosztályos 2017. évi bajnoki címekért Miskolcon, június 24-25-én. A 2000-2001-ben született sportcentrumos versenyzők kilenc versenyszámban mérettetik meg magukat.