Az egyik az egyiken, a másik a másikon
A belgák ellen két felkészülési mérkőzést játszott a hétvégén az U18-as magyar fiú kosárlabda-válogatott, amely a B divíziós Európa-bajnokságra készül, és amelyben a Nyíregyháza Sportcentrum két játékosa is szerepel…
Újabb edzőmeccseken jutott túl a B divíziós Európa-bajnokságra készülő U18-as fiú kosárlabda-válogatott.
A belgák ellen két felkészülési mérkőzést játszott a hétvégén az U18-as magyar fiú kosárlabda-válogatott, amely a B divíziós Európa-bajnokságra készül, és amelyben a Nyíregyháza Sportcentrum két játékosa is szerepel.
Az első meccset 72–63-ra nyerték meg a magyarok, a nyíregyháziak közül azon a találkozón Mokánszki Máté jutott lehetőséghez, és három pontot dobott. A másnapi folytatásban Farkas Dániel képviselte az NYSC színeit, az ő neve mellé két pont került, a meccset pedig a belgák nyerték meg 85–75-re.
A mieink Székesfehérváron folytatják felkészülésüket, a hétvégi a Csehország elleni két edzőmérkőzéssel közelítenek majd a tallinni Európa-bajnokság felé.
Forrás:szon.hu