Idei legjobbját dobta
62.69-cel ebben a bajnoki szezonban az idei legjobb eredményével lett első a diszkoszvető Szikszai Róbert szerdán a Szombathelyi Dobó SE-Németh Pál Dobóakadémia Nyári Versenysorozata I. fordulóján…
62.69-cel ebben a bajnoki szezonban az idei legjobb eredményével lett első a diszkoszvető Szikszai Róbert szerdán a Szombathelyi Dobó SE-Németh Pál Dobóakadémia Nyári Versenysorozata I. fordulóján.
A nyíregyházi diszkoszvetőnek nem sok ideje marad a pihenésre, hiszen már ezen a héten újra dobókörbe lép, szombaton, amikor is Veszprémben az 59. Nemzetközi Atlétikai Bajnokság keretén belül méretteti meg magát.
A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzője ezek után már csak a legfőbb versenyére, az augusztus 23-28-ig Kínában, Tajpejben megrendezésre kerül Universiade-ra készül.