Váltóban és csapatban is az élen zártak
A szabadtéri idény lecsengéseként öt nemzet U16-os atlétikai válogatott csapatviadalát rendezték meg a horvátországi Varasdon. A magyarok ellenfelei a házigazdák mellett a csehek, a szlovének és a szlovákok voltak…
Az U16-os válogatottban az idei utolsó szabadtéri eseményen a nyíregyházi sprinter, Balogh Levente is szóhoz jutott.
A szabadtéri idény lecsengéseként öt nemzet U16-os atlétikai válogatott csapatviadalát rendezték meg a horvátországi Varasdon. A magyarok ellenfelei a házigazdák mellett a csehek, a szlovének és a szlovákok voltak.
Az összetett csapatversenyt végül megnyerő, a fiúknál második helyezett magyar csapatban helyet kapott Balogh Levente, a Nyíregyházi Sportcentrum sprintere is. Széles Imre tanítványa idényvéginek mondható idővel, 11.70 másodperccel a hatodik helyen zárt 100 méteren, és tagja volt a remek eredményt (44.38) elért 4×100 méteres váltónak, amely megnyerte a versenyszámát.
Forrás:szon.hu