Sűrű év lesz
Október 14-én idegenben kezdi meg a női röplabda bajnokságot a Fatum Nyíregyháza. Első mérkőzését a Palota csapata ellen vívja. A csapat erősödött a nyáron, Kotormán Réka, Szabó Lili, Sanja Kalicanin és Tatjana Matic érkezett…
Első mérkőzését a Palota csapata ellen vívja. A csapat erősödött a nyáron, Kotormán Réka, Szabó Lili, Sanja Kalicanin és Tatjana Matic érkezett a gárdához. A csapattal a stáb is erősödött, de szükség is volt erre, hiszen egy nehéz és sűrű idény vár a lányokra.
– Hasznos és fontos része volt az eddigi felkészülésünknek a MEVZA torna. Itt láthattuk, hogy mit kell még javítani – mondta Horváth András vezetőedző. Október végén lesz a torna következő fordulója Zágrábban, de szereplünk a Magyar Kupában és a CEV Kupában is. Sűrű év elé nézünk, több mint 50 mérkőzés vár ránk.
– A tavalyi bajnoki bronzérem után mindenképpen szeretnénk előrébb végezni, cél a bajnoki döntő – mondta Szombathelyi Szandra csapatkapitány.
Az első hazai mérkőzését október 21-én játssza a Vasas ellen a Fatum Nyíregyháza.