Igazi nagyüzem a hétvégén
A hét utolsó napjain, péntek, szombat és vasárnap bajnoki mérkőzést vív a Nyíregyházi Sportcentrum öt kosárlabda korosztálya. A Sportcentrum NB II-es női röplabda együttese szombaton Békéscsabán…
Kosárlabda
A hét utolsó napjain, péntek, szombat és vasárnap bajnoki mérkőzést vív a Nyíregyházi Sportcentrum öt kosárlabda korosztálya. Pénteken, a Continetal Arénában lép újra pályára a Blue Sharks U20-as csapata a Békés együttese ellen 19.15 órakor.
Az eddig hibátlanul szereplő juniorok pedig, Budapestre utaznak soros bajnoki megmérettetésükre. A Honvéd csapata ellen lépnek színre Boczkó Ádám tanítványai, egy igen nehéz mérkőzésre számítva.
Vajda Tamás az U14-es csapatával is megkezdi a bajnokságot hazai terepen, a mérkőzés helyszíne a Bánki tornaterme, ideje október 29., 12.00 óra.
Röplabda
A Sportcentrum NB II-es női röplabda együttese szombaton Békéscsabán, U21-es csapata pedig Budapesten folytatja bajnoki menetelését.
Az Országos Serdülő Bajnokság II. fordulójára Budapesten kerül sor. Moravszkiné növendékeire három mérkőzés vár október 28-án.
Úszás
Október 28-29-én kerül sor a hajdúszoboszlói Hungarospa Nemzetközi Úszóversenyre, ahol természetesen a Nyíregyházi Sportcentrum összes korosztálya képviseli városunkat. 24 úszóegyesület, közel 400 úszója csobban vízbe négy úszásnem 100 méteres távjain.