Háromból három
Erdősné Balogh Erika röplabdás tanítványai mindhárom ellenfelét sima, 3:0 arányban győzte le az elmúlt hétvégén. Az Országos Ifjúsági Röplabda Bajnokság soros bajnoki fordulóját rendezték Nyíregyházán…
Az Országos Ifjúsági Röplabda Bajnokság soros bajnoki fordulóját rendezték Nyíregyházán. Első mérkőzését az egriek ellen játszották a Sportcentrum röplabdás lányai, ez a meccs magabiztos 3:0 arányú győzelmet hozott Nyíregyházának. Könnyedre sikerül a folytatás is, a Jászberény együttese ellen is 3:0-s győzelmet szereztek. Vasárnap az NB II-ben szereplő U21-es Sportcentrumos gárda, szintén Erdősné irányítása mellett Debrecenbe utaztak bajnoki megmérettetésükre.
Remekelt Nyíregyháza, így bezsebelhette a hétvége harmadik 3:0-s győzelmét.