Változatos eredmények
Változatos eredmények születtek a Sportcentrum kosárlabda szakágában a hétvégén.
Pénteken, hazai pályán fogadta a Nyíregyháza Blue Sharks U20-as férfi kosárlabda csapata a MEAFC Miskolc együttesét. Szoros mérkőzésen, 9 ponttal veszítette el hazai fordulóját Nyíregyháza.
Nyíregyháza Blue Sharks – MEAFC Miskolc 84-93 (17-18,17-26,28-23,22-26)
A Nyíregházi Sportcentrum serdülő fiú kosarasai a főtábla, 5. fordulóját játszották szombat és vasárnap.  Két győzelemmel és egy vereséggel a tabella első helyén zárták a tornát.
Eredmények:
Kiss Lenke KS – Nyíregyházi Sportcentrum 81-71Kecskeméti KA/B – Nyíregyházi Sportcentrum 54-70 Nyíregyházi Sportcentrum – Nyíregyháza Blue Sharks 76-58
A régió két legerősebb csapatával került össze a soros fordulón a Nyíregyházi Sportcentrum Kenguru csapata. Végig tisztességesen küzdött Nyíregyháza, a két vereség borítékolva volt.
Debreceni KA Ziccer Tigrisek – Nyíregyházi Sportcentrum 65-24Nyíregyházi Sportcentrum – ACS Baschet Star Oradea 39-86