Aranyplakettel díjazták Vas Lászlót
Vas László, a Nyíregyházi Sportcentrum atlétika szakág vezetője, a Nyíregyházi Egyetem főiskolai docense az atlétika területén kifejtett több évtizedes tevékenysége elismeréséül a Magyar Egyetemi és Sportszövetség Hajós Alfréd aranyplakettjét vehette át április 19-én, Budapesten, a Sportok Házában.
A plakettet Kulcsár Krisztián, a Mob elnöke adta át az ünnepélyes díjátadón. Az aranyplakettet az egy adott szakterületen éveken át kiemelkedő teljesítményt nyújtott sportvezetők kapják. Évente legfeljebb öt kerül átadásra.