Thaiföldön edzőtáborozik Hatházi Dóra
Napi két úszóedzéssel és 1 szárazföldi edzéssel készül már lassan egy hete Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum úszója edzőjével, Gyula Sándor a thaiföldi Tanyapurán.
A Magyar Úszószövetség ” 21 válogatott delegáltja” három hétig készül a thaiföldi edzőtáborban az idei versenyekre. A versenyzők között ott van például Kapás Boglárka, Késely Ajna, Kenderesi Tamás is.
– Reggel 8-10.30-ig, illetve délután 16.00-18.00 óráig úszóedzések vannak, emellett 1-1,5 órás szárazföldi edzéseket is beiktattunk a kollégáimmal. – mondta Gyula Sándor, a Nyíregyházi Sportcentrum edzője, aki hozzátette, hogy a Phuket International Sports Club Ltd. nagyon jó körülményeket biztosít a felkészüléshez, minden megvan egy helyen, a sportolóknak csak a saját feladataikra kell összpontosítani.
Hatházi Dóra és edzője, Gyula Sándor március 16-án érkezik haza.