Három mérkőzés két győzelem
A hétvégén lezajlott a dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Röplabda Gyermek Bajnokság elődöntője Gödöllőn.
A Nyíregyházi Sportcentrum U15 csapata a Felsővárosi Fésüs RAF-fal, a Penta Gödöllői RC-vel, valamint a Vasas együttesével lépett pályára. A nyíregyházi lányok a Felsővárosiaik ellen 0-3-as, a hazaiak ellen 1-3-as győzelmet zsebelhettek be, egyedül a Vasassal “gyűlt meg a bajuk”, akiktől 2-3-ra kikaptak.
A Nyíregyházi Sportcentrum U15 A gárdája ezzel a két győzelemmel jelenleg a második helyen és jó esélyekkel várják a következő fordulót.
Eredmények:
Felsővárosi Fésüs RAF – Nyíregyházi Sportcentrum A 0-3Penta Gödöllői RC – Nyíregyházi Sportcentrum A 1-3Nyíregyházi Sportcentrum A – Vasas U15 A 2-3
A csapat tagjai:
1. Forosz Zsófia2. Kósa Csenge3. Mezősi Laura5. Farkas Gréta6. Berki Szonja7. Daniló Alexandra9. Székely Eszter10. Fórizs Flóra11. Klebersz Lili12. Rufin Martinez Lilian13. Birta Zoé14. Beke Jázmin
Edzők: Moravszki Gyula, Moravszki Gyuláné
Elnézést kérünk, azoktól, akik nem szerepelnek még a képen!