Dobd a kosárba!  – Ismét Nyíregyházán
Dobd a kosárba!  - Ismét Nyíregyházán
Újabb állomásához érkezett Nyíregyházán a “Dobd a kosárba” program.
Az elmúlt hónap utolsó napján Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 12 általános iskolájának közel 150 gyermeke mérhette össze a tudását az “Add tovább” és a 3-3 elleni játékban.Az eseménynek ezúttal a Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka adott otthont. A sportos jóhangulatról a Nyíregyházi SzC Bencs László Szakközépiskolája gondoskodott. A nap végén mindenki jókedvűen térhetett haza, hiszen természetesen minden iskola együttese a győzteseknek járó serleggel térhetett haza.
A program Nyíregyházán nem fejeződött be. A következő időpont március 28.,amikor is a legkisebb általános iskolásokat, az 1-2. osztályosokat várják egy kis jamboreera Nyíregyházára.
A “Dobd a kosárba!” programot az a kölcsönös együttműködés hozta létre, amelyet az Oktatási Intézmények és a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége hozott létre a kosárlabda sportág népszerűsítése, a gyerekekkel történő megszeretettése céljából.