Érmek a Vértesből

A Nyíregyházi Sportcentrum tájfutói  idén már harmadszor látogattak a Vértesbe. November első hétvégéjén Gánton rendezték meg a 69. Őszi Spartacus Kupát és az Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságot. Ebben az évben ez a verseny volt az utolsó országos rangsoroló verseny, így közel 1000 fő állt rajthoz, köztük a nyíregyházi sportolók is. Az erős mezőnyökben ezúttal sem maradtak érem nélkül a Sportcentrum versenyzői. Az M15-18 C kategóriában Papp László Áron, a W12C kategóriában Hengsperger Lilla és az M16 B-ben pedig  Balatoni Tamás szerzett bronzérmet.  Az Őszi Spartacus Kupa mellett az Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokságon is indultak Nyíregyházi Sportcentrumos tájfutók. A férfiak mezőnyében 6. helyen végzett Vígh Loránd Eduárd, míg Knobloch-Esztregár Péter pedig a 9. helyen ért célba.