molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Már az úszók is a versenyekre készülnek

2018. szeptember 13., csütörtök 16:05

Szeptember első napjaiban a Nyíregyházi Sportcentrum úszó szakága is megkezdte a felkészülést a következő szezonra.

A nyíregyházi úszókra ebben az idényben is számtalan verseny vár. Rögtön a legkisebbek már szeptember 29-én  Nyírbátorba utaznak, ahol az I. Horváth Gábor Emlékversenyen vesznek részt. Majd október 4-6. között kerül megrendezésre FINA Világkupa budapesti állomásának versenye, ahol két nyíregyházi hölgyet is beneveztek Szurovcsják Ivett és Hatházi Dóra személyében. A Sportcentrum úszóinak legfontosabb megméretettése a november 7-10-ig tartó százhalombattai Rövidpályás Országos Bajnokság lesz, az évet pedig a már nagy hagyományokkal rendelkező Pro Agria cikluszáró versennyel fejezik majd be.

Idén is várják az úszni vágyó gyerekeket minden tanítási napon 16.15-17.15-ig Nyíregyházán az Arany János Általános Iskola és Gimnázium Uszodájában. Bővebb információ Urbin Tamás vezetőedzőnél, a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen valamint a 0670/9335792-es telefonszámon.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk