molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Ismét döntős a NYSC - DSC-SI csapata

2019. máj. 13., hétfő 10:28
A hétvégén ismét összecsaptak kelet és nyugat legjobb atlétái Magyarország Atlétikai Csapatbajnokságának elődöntőjében. A Nyugati elődöntőnek Győr,a Keletinek Miskolc adott otthont, ahogy a Nyíregyházi Sportcentrum ésa Debreceni Sportcentrum közös együttese is megmérkőzött a legjobb helyezésékért. Mindkét csoportban a kilátogatók izgalmas és fordulatos versenyeket láthattak és szinte csak nagyon minimális pontok döntöttek arról,hogy kilegyen az a 6-6 csapat, aki a szeptemberi székesfehérvári végső fináléban résztvehet.A Nyíregyházi Sportcentrum atlétái kimagaslóan szerepeltek a dobó és a hármasugró számokban. Hármasugrásban Pál Robin végzett az élen, diszkoszvetésben pedig az első és a második helyet is nyíregyházi dobóknak sikerült megszerezniük, Szikszai Róbert (60,18) és Káplár János (59,91) személyében. A gyalolgóknál a dobogó legtetejére állhatott fel az 5000 méteres számban, Helebrandt Máté, aki május 19-én már a litvániai Alytusban megrendezésre kerülő Gyalogló Európa Kupán áll rajthoz. A lányoknál is nagyon szép eredmények születtek diszkoszvetésben, Kerekes Dóra 51,40-el második lett, míg Zsiga Kinga szintén ebben a számban 41,81-el a negyedik lett. A kétnapos küzdelmek során az alábbi csapatok kerültek be a döntőbe: Nyugat:Pannon-Duo, MTK-UTE, SavArra, Sportolj Velünk-Veszprém-Győr, FTC, Pannónia Príma Kelet:Bp. Honvéd SE, GEA-Ikarus, Konok Kunok, Viharsarok, DSCI-SI-NYSC, Miskolci Sportiskola - Tiszaújvárosi SC További információ és eredmények a www.atletika.hu oldalon találhatóak.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk