Együttműködés

2019. máj. 06., hétfő 15:53
Sajtótájékoztató keretében írta alá ma a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője, Kőhalmi Richárd, a NyíregyháziÉlsport Nonprfit Kft. ügyvezetője, Sitku Ernő és a Nyíregyházi Kosárlabdát Szeretők Közhasznú Sportegyesületének elnöke, BaloghBéla azt a közös megállapodást, melynek célja, hogy a legtehetségesebb játékosok az akadémiára kerüljenek és a NyíregyházaBlue Sharks csapatában játszhassanak. A megállapodás értelmében, azok a kosárlabdázók, akik nem kerülnek be a Blue Sharks NBI/B csapatába, lehetőségük van a játékra a NYIKSE NBII-esegyüttesében játszani. - Nagyon örülök, hogy ennyire népszerű a kosárlabda Nyíregyházán. Bízom benne, hogy ez az együttműködés sikeres lesz. - mondta Kőhalmi Richárd, a NyíregyháziSportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője. Sitku Ernő, a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. ügyvezetője elmondta: Fontos, hogy az egyesületek közösen fejlődjenek, egységesirányba haladjanak.Továbbra is azt szeretné, hogy minél több játékos kerüljön be a felnőtt csapata, ehhez pedig jó kosarasokra van szükség.