molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

SZÉPKORÚAK NYITÓ RENDEZVÉNYE

2019. máj. 02., csütörtök 13:34
A mai napon kezdetét vette a Szépkorúak Nyíregyházi Sportcentrumos Sportklubjának tizenegyedik évfolyama.A Városi Stadion tekecsarnokában Kőhalmi Richard a Sportcentrum ügyvezető igazgatója és Dajka László klubvezető köszöntötte a jelenlévőket.Ezzel kezdetét vették a foglalkozások melyek minden csütörtökön 8.00 - tól 12.00-ig tartanak.A klubnak jelen pillanatba ötszáz tagja van.A klubba várjuk az az új 55 - évet betöltött nyíregyháziak további jelentkezését. Tájékoztatásul elhangzott,hogy május 23- án 9.00 - tól ismét megrendezésre kerül a SZÉPKORÚAK NYÍREGYHÁZI SPORTTALÁLKOZÓJA a Városi Stadionban immár hatodik alkalommal.A rendezvényen az elmúlt évben hétszáz fő vett részt ez a létszám várható ez évben is az előrejelzések alapján.Jelentkezni lehet személyesen a Városi stadionban .Részletes információ megtalálható a Naplóban jelentkezési határidő május 16.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk