SZÉPKORÚAK NYITÓ RENDEZVÉNYE

2019. máj. 02., csütörtök 13:34

A mai napon kezdetét vette a Szépkorúak Nyíregyházi Sportcentrumos Sportklubjának tizenegyedik évfolyama.
A Városi Stadion tekecsarnokában Kőhalmi Richard a Sportcentrum ügyvezető igazgatója és Dajka László klubvezető köszöntötte a jelenlévőket.
Ezzel kezdetét vették a foglalkozások melyek minden csütörtökön 8.00 - tól 12.00-ig tartanak.
A klubnak jelen pillanatba ötszáz tagja van.
A klubba várjuk az az új 55 - évet betöltött nyíregyháziak további jelentkezését.

Tájékoztatásul elhangzott,hogy május 23- án 9.00 - tól ismét megrendezésre kerül a SZÉPKORÚAK NYÍREGYHÁZI SPORTTALÁLKOZÓJA a Városi Stadionban immár hatodik alkalommal.
A rendezvényen az elmúlt évben hétszáz fő vett részt ez a létszám várható ez évben is az előrejelzések alapján.
Jelentkezni lehet személyesen a Városi stadionban .
Részletes információ megtalálható a Naplóban jelentkezési határidő május 16.