molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Az utánpótlás korú játékosokat díjazták

2019. március 27., szerda 10:50
Vasárnap este a Fatum-Nyíregyháza - Swietelsky-BRSE női bajnoki elődöntő első mérkőzésnek első szettje után a Continental Arénában a Nyíregyházi Sportcentrum díjazta a hónap legjobb utánpótláskorú röplabdásait.A díjakat Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője és Erdősné Balogh Erika, a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakág vezetője adta át a játékosoknak. A hónap legjobb játékosai: U13 - Klebersz LiliU15 A - Birta ZoéU19 II. - Sallai ZulejkaU17 - Bogár DorinaU19 - Pap DorkaU21 - Máté Gréta Gratuálunk a lányoknak! Fotó: Trifonov Éva, www.nyiregyhaza.hu

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk