molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Thaiföldön edzőtáborozik Hatházi Dóra

2019. február 28., csütörtök 14:25

A Magyar Úszószövetség " 21 válogatott delegáltja" három hétig készül a thaiföldi edzőtáborban az idei versenyekre. A versenyzők között ott van például Kapás Boglárka, Késely Ajna, Kenderesi Tamás is.

- Reggel 8-10.30-ig, illetve délután 16.00-18.00 óráig úszóedzések vannak, emellett 1-1,5 órás szárazföldi edzéseket is beiktattunk a kollégáimmal. - mondta Gyula Sándor, a Nyíregyházi Sportcentrum edzője, aki hozzátette, hogy a Phuket International Sports Club Ltd. nagyon jó körülményeket biztosít a felkészüléshez, minden megvan egy helyen, a sportolóknak csak a saját feladataikra kell összpontosítani.

Hatházi Dóra és edzője, Gyula Sándor március 16-án érkezik haza.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk