molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

I. Nyíregyházi Sportcentrum Kupa felmérő verseny

2019. február 04., hétfő 14:10

Mellékletek:

A hétvégén első alkalommal került megrendezésre Nyíregyházán Sóstófürdőn az I. Nyíregyházi Sportcentrum Kupa felmérő úszóverseny, melyre Nagyvarsányból, Ibrányból, Vásárosnaményból is érkeztek versenyzők a Nyíregyházi Sportcentrum és az Aqua SE úszóin kívül. A jóhangulató versenyen a legkisebbektől a legnagyobbakig mindenki szép teljesítménnyel zárta az év első felmérő versenyét.


A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőinek eredményei:

50 lány gyors

III. kategória
5. Erdei Eszter 2006 Nyiregyhazi SC 0:54,42


II. kategória
2. Nagy Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 0:38,67

5. Vereb Lotti 2009 Nyiregyhazi SC 0:47,99

6. Szűcs Réka 2009 Nyiregyhazi SC 0:51,34

7. Erdei Zsóka 2009 Nyiregyhazi SC 0:53,39

8. Szabó Boglárka 2009 Nyiregyhazi SC 0:55,13

9. Szűcs Kitti 2009 Nyiregyhazi SC 1:03,67

1 A Kategória

1. Perlinger Zsófia 2010 Nyiregyhazi SC 0:56,23

2. Salamon Bodza 2010 Nyiregyhazi SC 1:06,36

1 B Kategória

1. Gyetkó Lili 2011 Nyiregyhazi SC 0:45,91

2. Gyetkó Fruzsina 2011 Nyiregyhazi SC 0:46,35

3. Szabolcsi Alma 2011 Nyiregyhazi SC 0:50,25

5. Benke Ariana 2011 Nyiregyhazi SC 1:03,64


50 m. leány gyorsúszás B kat

II. Kategória

2. Szűcs Dominik 2008 Nyiregyhazi SC 0:47,06

3. Kovács Ferenc Marcell 2009 Nyiregyhazi SC 0:47,54

4. Szilágyi Szabolcs 2009 Nyiregyhazi SC 0:49,76

1 A Kategória

1. Keczán Noel 2010 Nyiregyhazi SC 0:38,68

2. Hajdú Péter 2010 Nyiregyhazi SC 0:38,82

3. Mudri Botond 2010 Nyiregyhazi SC 0:43,84

4. Balogh Zoltán 2010 Nyiregyhazi SC 0:48,72

1 B Kategória

1. Szabó Edvin 2011 Nyiregyhazi SC 0:57,13

2. Cserfalvi Axel 2011 Nyiregyhazi SC 0:57,55

3. Baranyi Balázs 2011 Nyiregyhazi SC 0:58,36

4. Hajtman Péter Mátyás 2011 Nyiregyhazi SC 1:01,16

5. Budai Nagy Hunor 2012 Nyiregyhazi SC 1:10,81

50 m. leány gyorsúszás A kat


V/VI.Kategória

1. Szurovcsják Ivett 1998 Nyiregyhazi SC 0:28,91

1. Molnár Laura 1998 Nyiregyhazi SC 0:28,91

IV.Kategória

1. Babicz Barbara 2005 Nyiregyhazi SC 0:32,80

50 m. fiú gyorsúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Trizner Olivér 2001 Nyiregyhazi SC 0:24,62

2. Czegle Péter 2003 Nyiregyhazi SC 0:25,32

3. Valent Gergő 2001 Nyiregyhazi SC 0:25,67

4. Barna Kristóf 2002 Nyiregyhazi SC 0:26,17

100 m. leány gyorsúszás B Kat


V/VI.Kategória

3. Mágocs Dóra 2002 Nyiregyhazi SC 1:14,67

II. Kategória

1. Lakatos Szepesi Dorina 2008 Nyiregyhazi SC 1:14,04

2. Nagy Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 1:26,94


100 m. leány gyorsúszás B Kat

1 A Kategória

1. Nagy Csenge 2010 Nyiregyhazi SC 1:31,52


100 m. fiú gyorsúszás B Kat

3. Babinec István 2002 Nyiregyhazi SC 1:04,23


II. Kategória

1. Radványi Nándor 2008 Nyiregyhazi SC 1:15,81

2. Kozma Csanád 2009 Nyiregyhazi SC 1:35,20

3. Bodnár Balázs 2008 Nyiregyhazi SC 1:36,77

1 A Kategória

1. Lengyel Zalán 2010 Nyiregyhazi SC 1:28,18


100 m. leány gyorsúszás A Kat


V/VI.Kategória

1. Hatházi Dóra 2003 Nyiregyhazi SC 0:58,61

IV.Kategória

1. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 1:03,01

2. Veress Fanni 2004 Nyiregyhazi SC 1:04,56

3. Molnár Kitti 2005 Nyiregyhazi SC 1:06,36

4. Sebők Vivien 2004 Nyiregyhazi SC 1:09,23

5. Babicz Barbara 2005 Nyiregyhazi SC 1:10,95

100 m. leány gyorsúszás A Kat

III. Kategória

1. Barna Bianka 2006 Nyiregyhazi SC 1:07,16

2. Csikós Petra 2006 Nyiregyhazi SC 1:09,08

3. Lénárt Zsófia 2007 Nyiregyhazi SC 1:10,35

4. Fekete Vivien 2007 Nyiregyhazi SC 1:11,22

5. Lénárt Eszter 2007 Nyiregyhazi SC 1:13,73

6. Fekete Kitti 2007 Nyiregyhazi SC 1:24,27

7. Tergalecz Virág 2006 Nyiregyhazi SC 1:26,21

100 m. fiú gyorsúszás A Kat

 

V/VI.Kategória

1. Trizner Olivér 2001 Nyiregyhazi SC 0:54,40

2. Ónodi Gyula 2000 Nyiregyhazi SC 0:56,61

3. Barna Kristóf 2002 Nyiregyhazi SC 1:01,99

IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 0:55,67

2. Kovács Péter 2005 Nyiregyhazi SC 0:58,16

3. Lengyel Áron 2005 Nyiregyhazi SC 0:58,70

4. Tajthy Milán 2005 Nyiregyhazi SC 1:03,64

5. Radványi László 2005 Nyiregyhazi SC 1:08,34

III. Kategória

1. Ványi Dávid 2006 Nyiregyhazi SC 1:02,15

2. Csernyik Dániel 2006 Nyiregyhazi SC 1:05,46

3. Márton Marcell 2007 Nyiregyhazi SC 1:11,56

4. Lengyel Barnabás 2007 Nyiregyhazi SC 1:16,62


50 m. leány hátúszás B Kat

V/VI.Kategória


3. Mágocs Dóra 2002 Nyiregyhazi SC 0:39,74

50 m. leány hátúszás B Kat


III. Kategória

4. Erdei Eszter 2006 Nyiregyhazi SC 1:08,72


II. Kategória


2. Varga Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 0:47,86

3. Vereb Lotti 2009 Nyiregyhazi SC 0:55,03

4. Szűcs Réka 2009 Nyiregyhazi SC 0:55,15

5. Erdei Zsóka 2009 Nyiregyhazi SC 1:00,60

6. Szabó Boglárka 2009 Nyiregyhazi SC 1:08,42

7. Szűcs Kitti 2009 Nyiregyhazi SC 1:12,43

1 A Kategória

1. Salamon Bodza 2010 Nyiregyhazi SC 1:06,67

2. Perlinger Zsófia 2010 Nyiregyhazi SC 1:09,83

1 B Kategória

1. Gyetkó Lili 2011 Nyiregyhazi SC 0:53,61

2. Szabolcsi Alma 2011 Nyiregyhazi SC 1:01,89

50 m. fiú hátúszás B Kat


V/VI.Kategória

1. Babinec István 2002 Nyiregyhazi SC 0:34,38


50 m. fiú hátúszás B Kat


2. Kozma Csanád 2009 Nyiregyhazi SC 0:44,96

3. Kovács Ferenc Marcell 2009 Nyiregyhazi SC 0:49,52

4. Szűcs Dominik 2008 Nyiregyhazi SC 0:59,67

1 A Kategória

1. Hajdú Péter 2010 Nyiregyhazi SC 0:46,65

2. Mudri Botond 2010 Nyiregyhazi SC 0:51,58

3. Balogh Zoltán 2010 Nyiregyhazi SC 1:00,80

1 B Kategória

1. Baranyi Balázs 2011 Nyiregyhazi SC 1:03,05

2. Szabó Edvin 2011 Nyiregyhazi SC 1:03,98

3. Hajtman Péter Mátyás 2011 Nyiregyhazi SC 1:07,65

4. Cserfalvi Axel 2011 Nyiregyhazi SC 1:10,95

5. Varjasi Máté 2011 Nyiregyhazi SC 1:17,60

50 m. fiú hátúszás A Kat


V/VI.Kategória

1. Valent Gergő 2001 Nyiregyhazi SC 0:29,39

100 m. leány hátúszás B Kat


3. Mágocs Dóra 2002 Nyiregyhazi SC 1:26,12


100 m. leány hátúszás B Kat


II. Kategória

1. Nagy Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 1:36,76

 

100 m. fiú hátúszás B Kat


II. Kategória

1. Radványi Nándor 2008 Nyiregyhazi SC 1:26,27

2. Kozma Csanád 2009 Nyiregyhazi SC 1:40,13

3. Bodnár Balázs 2008 Nyiregyhazi SC 1:52,43

1 A Kategória

1. Keczán Noel 2010 Nyiregyhazi SC 1:33,13

2. Lengyel Zalán 2010 Nyiregyhazi SC 1:36,20

100 m. leány hátúszás A Kat


V/VI.Kategória

1. Hatházi Dóra 2003 Nyiregyhazi SC 1:10,78

IV.Kategória

1. Sebők Vivien 2004 Nyiregyhazi SC 1:13,91

2. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 1:15,34

3. Veress Fanni 2004 Nyiregyhazi SC 1:15,55

4. Molnár Kitti 2005 Nyiregyhazi SC 1:17,32


100 m. leány hátúszás A Kat


III. Kategória

1. Csikós Petra 2006 Nyiregyhazi SC 1:17,26

2. Fekete Vivien 2007 Nyiregyhazi SC 1:25,62

3. Tergalecz Virág 2006 Nyiregyhazi SC 1:40,09


100 m. fiú hátúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Valent Gergő 2001 Nyiregyhazi SC 1:03,16

IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 1:02,38

2. Kovács Péter 2005 Nyiregyhazi SC 1:07,97

3. Tajthy Milán 2005 Nyiregyhazi SC 1:09,85

4. Lengyel Áron 2005 Nyiregyhazi SC 1:13,18

5. Radványi László 2005 Nyiregyhazi SC 1:17,53

III. Kategória

1. Ványi Dávid 2006 Nyiregyhazi SC 1:14,50

2. Csernyik Dániel 2006 Nyiregyhazi SC 1:18,98

3. Lengyel Barnabás 2007 Nyiregyhazi SC 1:27,31

4. Márton Marcell 2007 Nyiregyhazi SC 1:27,36

50 m. leány mellúszás B Kat


V/VI.Kategória
Mágocs Dóra 2002 Nyiregyhazi SC 0:43,29


III. Kategória

2. Erdei Eszter 2006 Nyiregyhazi SC 0:52,85


50 m. leány mellúszás B Kat


II. Kategória


2. Varga Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 0:51,29

3. Vereb Lotti 2009 Nyiregyhazi SC 0:55,33


5. Erdei Zsóka 2009 Nyiregyhazi SC 0:59,04

6. Szűcs Réka 2009 Nyiregyhazi SC 1:13,51

7. Szűcs Kitti 2009 Nyiregyhazi SC 1:20,16

1 B Kategória

1. Szabolcsi Alma 2011 Nyiregyhazi SC 1:02,60

2. Gyetkó Fruzsina 2011 Nyiregyhazi SC 1:10,14

3. Gyetkó Lili 2011 Nyiregyhazi SC 1:12,13


50 m. fiú mellúszás B Kat


V/VI.Kategória

1. Babinec István 2002 Nyiregyhazi SC 0:35,01


II. Kategória

1. Radványi Nándor 2008 Nyiregyhazi SC 0:47,46

2. Kozma Csanád 2009 Nyiregyhazi SC 0:54,97

3. Szűcs Dominik 2008 Nyiregyhazi SC 0:58,11

4. Kovács Ferenc Marcell 2009 Nyiregyhazi SC 1:01,84

5. Bodnár Balázs 2008 Nyiregyhazi SC 1:04,50


50 m. fiú mellúszás B Kat


1 A Kategória

1. Lengyel Zalán 2010 Nyiregyhazi SC 0:49,04

2. Mudri Botond 2010 Nyiregyhazi SC 0:54,21

3. Hajdú Péter 2010 Nyiregyhazi SC 0:56,23

4. Balogh Zoltán 2010 Nyiregyhazi SC 1:12,54

1 B Kategória

1. Baranyi Balázs 2011 Nyiregyhazi SC 1:02,55

50 m. fiú hátúszás A Kat


V/VI.Kategória

1. Valent Gergő 2001 Nyiregyhazi SC 0:29,39


100 m. leány hátúszás B Kat


V/VI.Kategória

3. Mágocs Dóra 2002 Nyiregyhazi SC 1:26,12


100 m. leány hátúszás B Kat

II. Kategória

1. Nagy Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 1:36,76

100 m. fiú hátúszás B Kat

II. Kategória

1. Radványi Nándor 2008 Nyiregyhazi SC 1:26,27

2. Kozma Csanád 2009 Nyiregyhazi SC 1:40,13

3. Bodnár Balázs 2008 Nyiregyhazi SC 1:52,43

1 A Kategória

1. Keczán Noel 2010 Nyiregyhazi SC 1:33,13

2. Lengyel Zalán 2010 Nyiregyhazi SC 1:36,20

100 m. leány hátúszás A Kat


V/VI.Kategória

1. Hatházi Dóra 2003 Nyiregyhazi SC 1:10,78

IV.Kategória

1. Sebők Vivien 2004 Nyiregyhazi SC 1:13,91

2. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 1:15,34

3. Veress Fanni 2004 Nyiregyhazi SC 1:15,55

4. Molnár Kitti 2005 Nyiregyhazi SC 1:17,32

100 m. leány hátúszás A Kat


III. Kategória

1. Csikós Petra 2006 Nyiregyhazi SC 1:17,26

2. Fekete Vivien 2007 Nyiregyhazi SC 1:25,62

3. Tergalecz Virág 2006 Nyiregyhazi SC 1:40,09

100 m. fiú hátúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Valent Gergő 2001 Nyiregyhazi SC 1:03,16

IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 1:02,38

2. Kovács Péter 2005 Nyiregyhazi SC 1:07,97

3. Tajthy Milán 2005 Nyiregyhazi SC 1:09,85

4. Lengyel Áron 2005 Nyiregyhazi SC 1:13,18

5. Radványi László 2005 Nyiregyhazi SC 1:17,53

III. Kategória

1. Ványi Dávid 2006 Nyiregyhazi SC 1:14,50

2. Csernyik Dániel 2006 Nyiregyhazi SC 1:18,98

3. Lengyel Barnabás 2007 Nyiregyhazi SC 1:27,31

4. Márton Marcell 2007 Nyiregyhazi SC 1:27,36

 

50 m. leány mellúszás B Kat


II. Kategória

2. Varga Nikolett 2009 Nyiregyhazi SC 0:51,29

3. Vereb Lotti 2009 Nyiregyhazi SC 0:55,33

5. Erdei Zsóka 2009 Nyiregyhazi SC 0:59,04

6. Szűcs Réka 2009 Nyiregyhazi SC 1:13,51

7. Szűcs Kitti 2009 Nyiregyhazi SC 1:20,16


1 A Kategória

1. Nagy Csenge 2010 Nyiregyhazi SC 0:51,68

2. Salamon Bodza 2010 Nyiregyhazi SC 1:17,25

3. Perlinger Zsófia 2010 Nyiregyhazi SC 1:18,34

1 B Kategória

1. Szabolcsi Alma 2011 Nyiregyhazi SC 1:02,60

2. Gyetkó Fruzsina 2011 Nyiregyhazi SC 1:10,14

3. Gyetkó Lili 2011 Nyiregyhazi SC 1:12,13

50 m. fiú mellúszás B Kat

V/VI.Kategória

1. Babinec István 2002 Nyiregyhazi SC 0:35,01

II. Kategória

1. Radványi Nándor 2008 Nyiregyhazi SC 0:47,46

2. Kozma Csanád 2009 Nyiregyhazi SC 0:54,97

3. Szűcs Dominik 2008 Nyiregyhazi SC 0:58,11

4. Kovács Ferenc Marcell 2009 Nyiregyhazi SC 1:01,84

5. Bodnár Balázs 2008 Nyiregyhazi SC 1:04,50

50 m. fiú mellúszás B Kat

18. versenyszám Országos csúcs: 0:27.00 (Gyurta Dániel - 2009)

1 A Kategória

1. Lengyel Zalán 2010 Nyiregyhazi SC 0:49,04

2. Mudri Botond 2010 Nyiregyhazi SC 0:54,21

3. Hajdú Péter 2010 Nyiregyhazi SC 0:56,23

4. Balogh Zoltán 2010 Nyiregyhazi SC 1:12,54

1 B Kategória

1. Baranyi Balázs 2011 Nyiregyhazi SC 1:02,55

50 m. leány mellúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Szurovcsják Ivett 1998 Nyiregyhazi SC 0:33,88

2. Molnár Laura 1998 Nyiregyhazi SC 0:36,81

IV.Kategória

1. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 0:38,93

III. Kategória

1. Barna Bianka 2006 Nyiregyhazi SC 0:36,71

2. Tergalecz Virág 2006 Nyiregyhazi SC 0:52,67

50 m. fiú mellúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Ónodi Gyula 2000 Nyiregyhazi SC 0:31,69

2. Czegle Péter 2003 Nyiregyhazi SC 0:32,29

3. Barna Kristóf 2002 Nyiregyhazi SC 0:33,08


IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 0:33,80


II. Kategória

1. Lakatos Szepesi Dorina 2008 Nyiregyhazi SC 1:36,14

100 m. fiú mellúszás B Kat


V/VI.Kategória

1. Babinec István 2002 Nyiregyhazi SC 1:17,86

100 m. leány mellúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Szurovcsják Ivett 1998 Nyiregyhazi SC 1:17,11

IV.Kategória

1. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 1:25,91

2. Veress Fanni 2004 Nyiregyhazi SC 1:27,32

3. Molnár Kitti 2005 Nyiregyhazi SC 1:27,39


100 m. leány mellúszás A Kat

23. versenyszám Országos csúcs: 1:07.06 (Kovács Ágnes - 1999)

IV.Kategória

4. Sebők Vivien 2004 Nyiregyhazi SC 1:29,67

III. Kategória

1. Barna Bianka 2006 Nyiregyhazi SC 1:19,99

2. Lénárt Zsófia 2007 Nyiregyhazi SC 1:28,07

3. Csikós Petra 2006 Nyiregyhazi SC 1:35,64

4. Lénárt Eszter 2007 Nyiregyhazi SC 1:38,45

5. Fekete Kitti 2007 Nyiregyhazi SC 1:41,39

100 m. fiú mellúszás A Kat

24. versenyszám Országos csúcs: 0:56.72 (Gyurta Dániel - 2009)

V/VI.Kategória

1. Czegle Péter 2003 Nyiregyhazi SC 1:11,46

2. Barna Kristóf 2002 Nyiregyhazi SC 1:17,33

IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 1:16,37

2. Kovács Péter 2005 Nyiregyhazi SC 1:20,95

3. Tajthy Milán 2005 Nyiregyhazi SC 1:22,36

4. Lengyel Áron 2005 Nyiregyhazi SC 1:26,64

III. Kategória

1. Csernyik Dániel 2006 Nyiregyhazi SC 1:29,60

100 m. leány pillangóúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Hatházi Dóra 2003 Nyiregyhazi SC 1:02,27

2. Molnár Laura 1998 Nyiregyhazi SC 1:08,16

IV.Kategória

1. Sebők Vivien 2004 Nyiregyhazi SC 1:11,22

2. Veress Fanni 2004 Nyiregyhazi SC 1:11,95

3. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 1:12,06

3. Molnár Kitti 2005 Nyiregyhazi SC 1:12,06

5. Babicz Barbara 2005 Nyiregyhazi SC 1:19,17

100 m. leány pillangóúszás A Kat

25. versenyszám Országos csúcs: 0:56.86 (Dara Eszter - 2009)

III. Kategória

1. Barna Bianka 2006 Nyiregyhazi SC 1:16,64

2. Csikós Petra 2006 Nyiregyhazi SC 1:21,53

1 A Kategória

1. Nagy Csenge 2010 Nyiregyhazi SC 1:49,70

100 m. fiú pillangóúszás A Kat

V/VI.Kategória

1. Trizner Olivér 2001 Nyiregyhazi SC 0:57,78

2. Ónodi Gyula 2000 Nyiregyhazi SC 1:00,20

IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 1:00,85

2. Lengyel Áron 2005 Nyiregyhazi SC 1:03,25

3. Kovács Péter 2005 Nyiregyhazi SC 1:05,95

4. Tajthy Milán 2005 Nyiregyhazi SC 1:15,17

5. Radványi László 2005 Nyiregyhazi SC 1:17,42

III. Kategória

1. Ványi Dávid 2006 Nyiregyhazi SC 1:06,70

2. Csernyik Dániel 2006 Nyiregyhazi SC 1:18,44

3. Márton Marcell 2007 Nyiregyhazi SC 1:22,80

1 A Kategória

1. Keczán Noel 2010 Nyiregyhazi SC 1:36,37


4*50 m. leány gyorsváltó A/B Kat

2. NYSC A III.kcs. 2:16,49

400 m. leány gyorsúszás

V/VI.Kategória

1. Molnár Laura 1998 Nyiregyhazi SC 4:50,34

2. Hatházi Dóra 2003 Nyiregyhazi SC 4:50,93

3. Szurovcsják Ivett 1998 Nyiregyhazi SC 5:48,48

IV.Kategória

1. Kis Anasztázia 2004 Nyiregyhazi SC 4:43,07

2. Molnár Kitti 2005 Nyiregyhazi SC 4:50,56

3. Veress Fanni 2004 Nyiregyhazi SC 4:53,25

4. Sebők Vivien 2004 Nyiregyhazi SC 5:09,27

5. Babicz Barbara 2005 Nyiregyhazi SC 5:34,13

III. Kategória

1. Csikós Petra 2006 Nyiregyhazi SC 5:12,05

2. Lénárt Eszter 2007 Nyiregyhazi SC 5:16,90

3. Lénárt Zsófia 2007 Nyiregyhazi SC 5:22,65

4. Fekete Vivien 2007 Nyiregyhazi SC 5:37,82

5. Fekete Kitti 2007 Nyiregyhazi SC 6:29,22

400 m. fiú gyorsúszás

V/VI.Kategória

1. Trizner Olivér 2001 Nyiregyhazi SC 4:19,15

2. Valent Gergő 2001 Nyiregyhazi SC 4:52,14

3. Ónodi Gyula 2000 Nyiregyhazi SC 5:08,82

4. Czegle Péter 2003 Nyiregyhazi SC 5:56,70

IV.Kategória

1. Cserfalvi Olaf 2004 Nyiregyhazi SC 4:19,78

2. Kovács Péter 2005 Nyiregyhazi SC 4:21,50

3. Tajthy Milán 2005 Nyiregyhazi SC 4:37,61

4. Lengyel Áron 2005 Nyiregyhazi SC 4:44,06

5. Radványi László 2005 Nyiregyhazi SC 5:09,82

III. Kategória

1. Ványi Dávid 2006 Nyiregyhazi SC 4:47,06

2. Csernyik Dániel 2006 Nyiregyhazi SC 4:57,93

3. Márton Marcell 2007 Nyiregyhazi SC 5:19,35

4. Lengyel Barnabás 2007 Nyiregyhazi SC 5:47,54

II. Kategória

1. Radványi Nándor 2008 Nyiregyhazi SC 6:06,36

A fotókat Kiss Irina készítette!


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk