Ovis Fesztivál az Arénában

2018. október 19., péntek 12:32

25. esztendeje már annak, hogy Nyíregyházán megrendezték első alkalommal az óvodások játékos sportvetélkedőjét.

25 éve még csak 6, tegnap pedig már 28 óvoda részvételével zajlott le az esemény a Continental Arénában. Közel háromszáz óvodás gyermek szurkolásától és nevetésétől volt hangos a csarnok. Nyolc feladatot kellett teljesíteni a kicsiknek, mint pl. rollerezést, dömperrel szlalomozást vagy éppen héliumos lufival versenyfutást.

A Nyíregyházi Sportcentrumnak és Nyíregyháza Önkormányzatának szívügye, hogy a legkisebbek is minél hamarabb és minél többször találkozzanak a szervezett sportolással, tapasztalják meg a mozgás adta örömöket.