molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Sportos ajándék a kisiskolásoknak

2018. szeptember 03., hétfő 11:41

A Nyíregyházi Sportcentrum is megajándékozza az alsó tagozatos nyíregyházi diákokat.

- Úgy gondoltuk, hogy idén csatlakozik a Nyíregyházi Sportcentrum a Városi Önkormányzathoz és mi is meglepjük az alsó tagozatos diákokat egy szerény, de remélhetőleg hasznos és maradandó ajándékkal. Ötezer darab egyedi készítésű, a Nyíregyházi Sportcentrum három sportolóját ábrázoló órarendet osztunk szét a napokban valamennyi nyíregyházi alsó tagozatos diáknak – mondta Kőhalmi Richárd a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője. Nem titok, hogy ajándékunkkal népszerűsíteni is szeretnénk a kisiskolások körében a sportot, a sportolást és természetesen magát a Nyíregyházi Sportcentrumot, hiszen kiemelt feladatunknak tekintjük továbbra is a tehetséges fiatalok kiválasztását, valamint a sport megszerettetését – tette hozzá az ügyvezető.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk