molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Véget ért a sóstói strandfoci fesztivál

2018. július 23., hétfő 14:10
Négy napon át zajlottak a küzdelmek a Sóstó-Gyógyfürdők – Nyíregyházi Sportcentrum Strandfoci Tornáján a Fatum Property Kupáért. Negyvennégy együttes érkezet Nyíregyházára az ország minden tájáról. A fesztivált a négy női csapat indította meg, megalapozva a remek hangulatot. A férfiak küzdelmei csoportmérkőzésekkel kezdődtek, kemény csatákat vívtak a csapatok a továbbjutásért. Professzionális pályán, ideális körülmények között és remek szervezés mellett vasárnap estére megszületett a végeredmény. A női torna végeredménye: I. Nyírség NSCII. ETILALAKULATIII. Kuba LeadisIV. Offside Sport Cafe A férfi torna végeredményei: I. REAL-TA-TE KFT. NyíregyházaII. BOHEMIANS FC NyíregyházaIII. Balla Bau S.R.O CigándIV. Romeo Vác Gólkirály: Kovács Róbert REAL-TA-TE KFT.Legjobb játékos: Babják Csaba BOHEMIANS FC NyíregyházaLegjobb kapus: Csáki Tamás Balla Bau S.R.O CigándGrand Prix Kupa Győztes: REAL-TA-TE KFT. Nyíregyháza

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk