molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

A Sporcentrum sportolói is segítenek

2018. június 07., csütörtök 09:26
A Nemzeti Összetartozás Napján, június 4-én rajtolt Budapestről az az 500 km-es futás, amely két  célt tűzött ki maga elé; egyrészt, hogy felhívja a figyelmet a véradás fontosságára, valamint, hogy adományokat gyűjtsön a kárpátaljai Ráton megépült Szent Mihály Rehabilitációs Központ javára. Az "Egy vérből vagyunk" akció Nyíregyházára, június 7-én 13.45-kor, csütörtökön érkezik, ahol a Luther u. 7. számtól, vagyis az Evangélikus Templomtól lehet csatlakozni a jótékonysági futáshoz. A nemes kezdeményezéshez a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái és a sokszoros válogatott röplabdázó, Erdősné Balogh Erika is hozzájárulnak és a templomtól egészen a Korzó  Bevásárló Központig futnak majd, ahol 14.00 órától várják a véradókat is az Országos Vérellátó Szolgálat munkatársai. A nyári időszakban különösen nagy szükség van a vérre. Egy átlagos napon általában 1600-1800-an adnak vért, a nyári hónapokban azonban kevesebben mennek el a nagy meleg, a szabadságok és a sokakat érintő allergiaszezon miatt. Az esemény fővédnöke dr. Herczegh Anita, a köztársasági elnök felesége. További információ: http://egyverbol.hu/

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk