Szépkorúak Sporttalálkozója

2018. máj. 22., kedd 13:01

Az 55 év felettiek versenyezhettek május 17-én a Városi Stadionban.

A Szépkorúak Nyíregyházi Sporttalálkozóját már ötödik alkalommal rendezte meg a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata, Nyíregyháza MJV támogatásával. Nyíregyháza 35 nyugdíjas klubjának tagjai és közel 100 egyéni jelentkező, összesen 700 regisztrált szépkorú vett részt a sportnapon. A szervezők szépkorúakra szabott mozgásformákkal várták a mozogni vágyókat. Volt többek között futás, kislabda dobás, kosárlabda büntetődobás, teke, ulti és játékos ügyességi sportvetélkedő. A mozgás már önmagában is öröm, de az első három helyezettet kategóriánként még éremmel is jutalmazták.

A program zárásaként Nyíregyháza MJV polgármestere, Dr. Kovács Ferenc minden regisztrált versenyzőt kiadós ebédre látott vendégül.