Tizedik évadát kezdte a szépkorúak klubja

2018. máj. 04., péntek 16:15

Május első csütörtökjén kezdetét vette a SZÉPKORÚAK NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUMOS Sport klubjában a programsorozat.

A nyitó napon Dajka László a klub vezetője Kardkovács Judit jóga oktató és Tálas Miklós teke spiller köszöntötték a megjelenteket. A klubnak immár négyszázhetven tagja van, akik minden csütörtökön kilenctől tizenkettőig használhatják a stadiont. Többek között jógázhatnak, tekézhetnek, teniszezhetnek, kocoghatnak a rekortán pályán illetve asztaliteniszezhetnek. A Nyíregyházi Sportcentrum szervezői továbbra is várják az ötvenöt évüket betöltött szépkorúakat, hogy csatlakozzanak az ország legnagyobb szervezett körülmények között működő szépkorúak klubjába.

Várják a szervezők az ötödik alkalommal május 17-én megrendezésre kerülő NYÍREGYHÁZI SZÉPKORÚAK SPORTALÁLKOZÓJÁRA a nevezőket. Ezen a rendezvényen bárki indulhat, aki betöltötte az ötvenöt évet.

Nevezési határidő május 10!