molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Példát mutathatnak a sportos pillanatok is

2018. április 20., péntek 14:00

Sportos pillanatok címmel nyílt pénteken fotókiállítás a Korzó Bevásárlóközpont második emeletén, ahol kollégánk, Pusztai Sándor képeit lehet megtekinteni.

Az alanyok a friss kupagyőztes és bajnoki döntős Fatum-Nyíregyháza női röplabdázói és a Marso-Nyíregyháza férfi kosárlabdázói, a sportot, ezen belül is a két csapatot különösen a szívügyének tekintő Pusztai Sándor az ő meccseiken elkapott valóban sportos pillanatait rendezték kiállítás alá.

Megnyitóbeszédében Kósa Árpád, a Nyíregyházi Sportcentrum Kft. ügyvezetője utalt arra, hogy szerencsére van kiknek szurkolni a megyeszékhelyen, hiszen a röplabdás hölgyek hamarosan kezdik az aranycsatát, míg a kosaras urak a rájátszásban megindítják a harcot a feljutás kiharcolásáért – lehet tehát tovább éelsíteni az optikát. Sitku Ernő, a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. ügyvezetője, egyben a Kék Cápák szakmai igazgatója abban reménykedik, hogy ez a kiállítás is példát mutat a sportoló ifjúság számára, hogy egyszer majd ők legyenek a szereplői hasonló fotósorozatnak. Ezt jelképezendő, a tárlatot hivatalosan kis kosarasok és röplabdázók leplezték le, majd maguk a főszereplők, vagyis a „nagy” kosarasok és röplabdázók is elkezdhették magukat keresni a jobbnál jobb képeken.

Kelet-Magyaroszág


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk