molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Kosarasoké a főszerep hétvégén

2018. április 05., csütörtök 13:47

A hétvégén Nyíregyháza utánpótlás sportjában a kosarasoké a főszerep.

Pénteken utolsó hazai mérkőzését játssza a Nyíregyháza Blue Sharks férfi kosárlabda csapata a MEAFC Miskolc ellen az U20-as bajnokságban. A mérkőzés helyszíne a Continental Aréna, ideje 19.00 óra.

A bajnokság utolsó előtti fordulójához érkeztek a legkisebb kosaras palánták. Szombaton Debrecenben mérkőznek meg először a Debreceni Ziccer Tigrisek, majd a Nagyvárad Kenguru csapatával. Nehéz mérkőzésre számít Vajda Tamás és Takács Máté edző. A torna szervezői a Debreceni Kosárlabda Akadémia, helyszín az Oláh Gábor úti sportcsarnok.

A fiú serdülő csapatokra két napos megmérettetés vár a Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság főtábla 5. fordulóján. A torna résztvevői két nyíregyházi csapat mellett, a Kecskeméti KA és a budapesti Kiss Lenke KS. Az első mérkőzés szombat délelőtt kezdődik a Zelk Zoltán Általános Iskola tornatermében 11.00 órakor.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk