4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Tavaszindító Nyuszi Futás a stadionban

2018. március 27., kedd 13:42

Március 31-én, szombaton 27. alkalommal ismét Nyuszi Futás a Városi Stadionban.

Az eseményt már sokadjára a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata bonyolítja, a név garancia arra, hogy mindenki jól érezze magát, aki kilátogat a stadion centerpályájára a hétvégén. A főszerep a futásé (ovisoknak és a családoknak 400m, az általános iskolásoknak 800 m), de számos színes program biztosítja a családok önfeledt szórakozását. A gyerekek óhaját teljesítve lesz Nyuszi Expressz, cukorágyú, Lulu Bohóc és a legkisebbeknek nyuszi simogató.

A számos támogatók közül kiemelkedik a Tiszántúli Takarék és a Nyíregyházi Kenyérgyár, akikre a Sportcentrum már hosszú-hosszú évek óta számíthat minden nagyobb rendezvényén.