molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Nyuszi futás a stadionban

2018. március 07., szerda 15:38

Ez évben is megrendezésre kerül Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum szervezésében a TISZÁNTÚLI TAKARÉK NYUSZI FUTÁS, a Városi Stadionban Nyíregyházán március 31.-én szombaton 10.00 órától.

Minden gyermeket megajándékozunk illetve minden valamelyik távot teljesítő résztvevő tombola szelvényt kap. A rendezvény végén több mint száz tombola ajándék vár majd gazdára. Az esemény mindenki számára ingyenes és regisztráció sem szükséges. A rendezvényre nagy szeretettel várunk mindenkit.

A részletes program a mellékelt plakáton található.

Jöjjenek el családostól és töltsünk el egy kellemes délelőttöt március utolsó napján.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk