molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

 

Hétvégén, június elsején ismét nagy sikerrel rendezte meg a Nyírsuli szervezőgárdája az immár hagyományos kosárlabda fesztivált, az Adidas Streetballt. Az időjárás egész héten kétségek között tartotta a kosárlabdát szeretőket, hiszen a folyamatos esőzések miatt nem tudhatták a jelentkezők milyen körülmények várják majd a kilátogatókat.

Ennek ellenére azonban ismét elégedettek lehettek a rendezők az érdeklődéssel, hiszen 59 csapat nevezett előzetesen, és az elit kategóriában is 4 csapat indult. Az idei fesztivál is különbözött az előzőektől, hiszen a FIBA tervei szerint szerepeltetni szeretné a 3:3 elleni játékot az Olimpiák programjában, így mindent megtesz azért, hogy minél többen vegyenek részt ezeken a küzdelmeken. Fontos, hogy regisztrálva legyenek az itt pályára lépő játékosok, és a győztesek akár a Világ bajnokságig is eljuthatnak. Sajnáljuk, hogy néhányan az időjárástól tették függővé a részvételt, és a Streetball főrendezői szombaton reggel már nem tudták szerepeltetni őket a versenyeken.

Ennek elkerülése végett kérünk mindenkit, hogy jövőre már korábban jelentkezzen, hiszen jellegzetesség, hogy ez a rendezvény, eső esetén sem marad el!

De térjünk vissza a saját rendezvényünkre. A kosárlabda mellett volt a nap folyamán zumba, triáll, és táncbemutató is, amit a közönség örömmel fogadott, a zumba bemutató közben pedig többen táncra perdültek és beálltak a profik közé! Láthatták a kilátogatók az NYKK, és a média válogatott játékát is.

A rendezvény a szokásos hárompontosdobó, valamint a jó hangulatú zsákolóversennyel zárult.

Örülünk, hogy Nyíregyháza újra egy ilyen rendezvény otthona lehetett, és bízunk benne hogy jövőre is lesz nálunk STREETBALL!

Képek, eredmények: www.streetballnet.hu


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk