molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Ezüstérmes ülőröplabdások

2018. máj. 14., hétfő 11:24

Ezüstérmet szerzett a Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabda csapata.

Május 12-én, szombaton Nyíregyházán került sor az ülőröplabda magyar bajnokság felsőházi rájátszásának második és egyben befejező fordulójára. Az alsóházi küzdelmeket Budapesten rendezték meg. Erdősné Balogh Erika együttese az utolsó tornán a Tatabányával és a Kikindával lépett pályára. Az első mérkőzésüket a szabolcsiak a Tatabányával indítottak és nem is kegyelmeztek a dunántúliaknak, 3:0-ás Sportcentrumos eredmény született. A folytatás már izgalmasabbnak ígérkezett, hiszen a kikindai csapat nagyon szeretett volna nyerni és a három szettet magabiztosan nyerték.

A döntőben a szabolcsi gárda rákapcsolt és két szettet meg is nyert, de ez kevésnek bizonyult a győzelemhez,
így a Kikinda együttese vihette haza az aranyérmet, a nyíregyháziak ezüstérmet szereztek.

Eredmények:

Nyíregyháza - Tatabánya: 3-0

Kikinda - Nyíregyháza Tatabánya: 3-0

Nyíregyháza - Kikinda: 2-3

1. Kikinda

2. Nyíregyháza

3. Tatabánya


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk