molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Szurkolói busz a bajnoki döntőre

2018. április 17., kedd 12:04

Buzdítsuk együtt minél többen Békéscsabán a Fatum-Nyíregyházát!

Kilenc év után ismét bajnoki döntőre készül a nyíregyházi röplabda csapat. A három nyertes mérkőzésig tartó döntő első párharcára május 1-jén 17.00 órakor kerül sor a békéscsabai Városi Sportcsarnokban. A tét óriási. A nyíregyháziaknak nagy szükségük van a biztatásra, ezért ingyenes szurkolói busz indul a döntőre.

Aki elszeretné kísérni a nyíregyháziakat, jelezze részvételi szándékát névvel, címmel, telefonszámmal a Nyíregyházi Sportcentrum marketingmunkatársánál, Kokasné Blazsán Mónikánál, a 0670/7085880-as telefonszámon, illetve a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen legkésőbb április 26-án, csütörtökön déli 12 óráig.

A busz Nyíregyházáról, a Continental Aréna elől indul május 1-jén (kedden) 13.30 órakor.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk