4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Négyből négy győzelem

2018. április 09., hétfő 11:50

A labdajátékoké volt a főszerep a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás korosztályú csapatainál.

A Sportcentrum U13-as leány röplabda együttesei Miskolcon mérettették meg magukat az Országos Mini Bajnokság utolsó tornáján. Mindkét csapat kiválóan szerepelt, az U13 „B” csapat Moravszki Gyula irányítása mellett  négyből négy győzelmet, míg a Savic Bernadett által trenírozott U13 „A” együttes négyből három győzelmet szerzett.

Ezzel a teljesítményükkel mindkét Nyíregyházi Sportcentrumos gárda ott lesz a májusban megrendezésre kerülő budapesti országos döntőn.