molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Országos döntőben a röpis lányok

2018. március 13., kedd 12:23

Az országos döntőbe kerülésért vívott csatát a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es leány röplabda csapata.

Hazai pályán először a Palota, majd a Budaörs együttese ellen léptek pályára a nyíregyházi lányok. Mindkét mérkőzést magabiztosan 3:0 arányban nyerték. A döntő ütközetet, a nagy rivális ellen, az MTK gárdájával vívták. Az utolsó mérkőzés óriási küzdelmet hozott, a 3:2 arányú győzelemmel, így Nyíregyháza ott lehet a június első hétvégéjén megrendezésre kerülő országos döntőn.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk