Győztes up röplabdameccsek hétvégéje

2018. március 01., csütörtök 11:35

Az elmúlt hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U13-as csapatai Miskolcon OMB tornán, míg az U19-esek hazai környezetben OIB elődöntő 1. fordulóján vettek részt.

A kicsik Savic Barnadett és Moravszki Gyula vezetésével remek mérkőzéseket játszottak. Az U13A a dobogó második fokára állhatott fel, míg az U13B a bronzéremnek örülhetett.

Az U19-esek Nyíregyházán a Vasvári Pál Gimnáziumban a Szeged RSE ellen és Közgáz Sc ellen arattak magabiztos győzelmet az OIB forduló első tornáján. Mindkét mérkőzést 0-3 nyerték Erdősné Balogh Erika és Fáth Balázs tanítványai.

A Torma Ágnes U19 OIB második fordulójára Szegeden kerül majd sor március 16-án, pénteken.

A résztvevő csapatok:
Közgáz SC