4_ 5 6 7 8 10 11

Bronzérem csillogott Kikindán

2017. szeptember 12., kedd 11:49

Harmadik lett a Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabda csapata.

Szeptember második hétvégéjén a Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabdásai a 8. Nemzetközi Ülőröplabda Tornára utaztak a szerbiai Kikindára. A rangos, nagy hagyományokkal rendelkező megmérettetésen először a Banja Luka csapatával ütötték a labdát.

- Döcögős játékkal, szinte saját magunkat vertük meg - kezdte Erdősné Balogh Erika, a csapat edzője - így nem csoda, hogy 3:1-re kikaptunk tőlük. A második meccsünket a házigazda Kikinda ellen játszottuk, 3:2-re sikerült nyernünk. A harmadik ütközetet az ISKRA ellen vívtuk meg, 3:2-re nagyon szoros csatában az ISKRA győzött. A verseny végén ők zsebelhették be az aranyérmet is. Összességében elmondhatom, hogy ez a torna nagyon jól szolgálta a felkészülését a csapatnak és nagyon örülünk a bronzéremnek.- tette hozzá az edző.

A Sportcentrum ülőröplabda csapata jó bő két hét múlva kezdi a bajnokságot. Szeptember 30-án, Vácon lesz a bajnoki szezon első találkozója Vácon.