Kikindán ütik a labdát az ülőröpisek

2017. szeptember 06., szerda 21:08

A hétvégén belecsapnak, ha nem is lecsóba, de labdába a Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabdásai.

A nyíregyháziak egy új taggal is bővültek a nyár folyamán. A tavaly még Fatum-Nyíregyháza színeiben játszó Sitku Tamara is színesíti majd ezentúl a csapatot, emelve a női létszámot, Erdős Zsófiával együtt.
A nyíregyházi gárda szeptember 9-én, Kikindán a 8. Nemzetközi Ülőröplabda Tornán vesz részt, ahol
négy csapat KSO "Iskra" - Bugojno (Bosznia Hercegovina), OKI "Banja Luka" (Boszniai Szerb Köztársaság), Nyíregyházi Sportcentrum, OKI "Feniks" - Kikinda (Szerbia) méretteti meg magát.

A szombaton reggel 10 órakor kezdődő mérkőzésen egyedüli magyar alakulatként a Nyíregyházi Sportcentrum a Boszniai Szerb Köztársaság OKI "Banja Luka" csapatával mérkőzik meg. A következő összecsapásra 13 órakor kerül sor a OKI "Feniks" gárdájával, majd 14.00 órakor a KSO "Iskra" következik.

Mérkőzések

10.00 OKI "Banja Luka" - "Nyíregyházi " SC
11.00 OKI "Feniks" - KSO "Iskra"
12.00 OKI "Banja Luka" - KSO "Iskra"